Головна

Масивна Дошка Дуб

Виберіть масивну дошку, яка вам подобається, у нас сотні!

детальніше

Наша продукція

Масивна дошка

Масивна дошка

Наша компанія виготовляє та реалізує масивну дошку з дуба і ясеня або як її ще називають: дошка із масиву дерева, масивна паркетна дошка, масив.

Паркет

Паркет

Штучний паркет  – це планки із цільного дерева товщиною 15, 22 мм, шириною 40-70 мм та довжиною до 500 мм. По боках має пази та гребні для кріплення.

Масивна дошка

Паливні брикети Pini-Kay

Брикети піні кей (pini kay) мають вигляд чотиригранних або шестигранних брусків з радіальним отвором всередині. Довжиною 300 мм


Інженерна паркетна дошка

Інженерна паркетна дошка

Інженерна паркетна дошка складається з двох шарів: верхній шар з дорогих порід і основа з фанери, склеєні між собою. Товщина 12, 16 мм. ширина від 100 мм до 180мм.

Натуральна дерев’яна підлога

Ми можемо допомогти підібрати!

Індивідуальний підхід

Не дивлячись на наявність типових проектів,  ми враховуємо побажання замовників, обраний проект ми можемо доповнити під індивідуальне замовлення клієнта. Мінімальне замовлення від 5 м2.


Власне виробництво

Фахівці компанії Drevmarket  ретельно контролюють повний цикл виробництва паркету і масивної дошки – від закупівлі кругляка і його розпилювання до сортування паркету по сортам і упаковки.

Висока якість

Ми на 100% впевнені в якості нашої продукції і ця впевненість є запорукою нашого успіху. Вся наша продукція, торгової марки “Древмаркет”,  випускається вже  готовою для укладання.


Екологічно чиста підлога

Ми використовуємо екологічно чисту деревину. Сировина для її виробництва поставляється із Західних регіонів України.

Наша історія

Заснована в 2001 році двома молодими підприємцями, які мають багаторічний досвід та знання в галузі виробництва підлоги

Компанія  ТОВ “Древмаркет”  пропонує Вам виняткову якіску підлогу з натуральної деревини Дуба, Ясена, Черешні, Береста  за  низькими цінами! Ось що відрізняє нас від наших конкурентів. У нас Ви можете купити паркет з кур’єрською доставкою у такі міста як Львів, Рівне, Луцьк , Тернопіль, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Ужгород чи будь-який інше місто України.

Останні новини

Що таке брашована паркетна дошка
Що таке брашована паркетна дошка

Застосування натуральної деревини в якості підлогового покриття дуже популярно вже багато століть і не втрачає своєї актуальності донині. Незважаючи на значні кроки і розвиток в напрямку виробництва підлогових покриттів, натуральний масив цільного дерева завжди виглядає особливо благородно і розкішно. Брашована…

 Відгуки

Коли я купив мій новий будинок у Києві, терміново потрібен ремонт. Отже, в процесі цього я наткнувся на тему, про яку я ніколи раніше не знав – а саме, який конкретний тип підлоги слід вибрати для кожної конкретної кімнати. Врешті-решт, я найняв цих хлопців, які допомогли мені !

Андрій Пушкар

Знайшов даного виробника в Google, привернув ціною. На мій запит прислали зразок потрібного мені варіанти  уклав угоду. Масивна дошка була доставлена високої якості без будь-яких недоліків.

Василь Голуб