Що таке брашована паркетна дошка

Що таке брашована паркетна дошка

Застосування натуральної деревини в якості підлогового покриття дуже популярно вже багато століть і не втрачає своєї актуальності донині. Незважаючи на значні кроки і розвиток в напрямку виробництва підлогових покриттів, натуральний масив цільного дерева завжди виглядає особливо благородно і розкішно.

Брашована паркетна дошка масив – що це?

Паркетна дошка дозволяє створити масивний і благородний дощату підлогу, який виглядає багато і привносить в атмосферу приміщення тепло і затишок. Завдяки особливій техніці брашірованіе сьогодні є можливість штучно «старіння» паркетну дошку, надаючи їй ще більше вишуканості . Завдяки спеціальній металевій щітці знімається верхній шар м’яких волокон деревини, а в результаті річні кільця, прожилки і природний малюнок дерева стає ще більш помітний. Технологія  отримала свою назву від англійського слова «brush», що в перекладі означає «щітка». Даний ефект підкреслює натуральність матеріалу, що особливо актуально в класичних інтер’єрах.

Переваги укладання брашированної паркетної дошки в приміщенні:

  • приголомшливий ефект масивного дерев’яного статі, до якого немов «доторкнулася» історія;
  • можливість тонування основи в колір;
  • довгий термін служби;
  • створення атмосфери затишку, тепла і комфорту;
  • можливість втілити різні дизайнерські ефекти і задумки щодо інтер’єру приміщення.

Які породи краще підійдуть для браширування?

Найчастіше метод брашуваня застосовується до твердих і середньо-м’яким деревним породам таким, як: дуб, ясень, горіх,  іншим, в яких чітко домалював річні кільця. Брашороувн не застосовується для тика, вишні, клена, груші, оскільки перераховані породи мають надто м’якою деревиною або не мають чіткого малюнка річних кілець.

Браширування  може бути легким або досить глибоким. У першому випадку за допомогою пластикових щіток створюється легка ледь помітна шорсткість, у другому – застосовуються металеві щітки, що дозволяють глибоко проникнути в структуру дерева і видалити шар близько 2-3 міліметрів. Глибоке брашируванія створює виразний малюнок кілець деревини і шорсткість, така підлога виглядає дуже красиво і масивно, немов дула  встелений не менше півстоліття тому.

Паркетна дошка дуб брашированна
Брашована паркетна дошка Дуб

Способи покриття брашованої паркетної дошки

Наступним етапом обробки паркетної дошки виступає тонування в потрібний відтінок. Також можна застосувати особливу техніку патірованія, коли попередньо брашірованная поверхню і пори фарбуються в контрастні кольори. Виглядає результат дуже оригінально і ефектно.

Не менш оригінально і ефектно виглядає покриття поверхні морилкою, що проникає в пори при цьому гребені залишаються більш темними, що створює видимість состаренной деревини. Застосовуючи кракелюр (краколет) можна досягти ефекту розтріскування, таким чином після висихання через тріщини легко проглядається основний відтінок деревини.

Щоб виявити на поверхні малюнки сучків або штучно створених щілин застосовують паяльник або попередньо розпечені цвяхи. Також за допомогою все тих же цвяхів можна відтворити ефект впливу жучків-древоточцев.

На завершальному етапі дошка покривається кількома шарами масловоском.

 

Як замовити браширування  ?

Посгуна є опційною і обговорується з кожним клієнтом індивідуально  на стадії замовлення.  

Заказати.

Браширування масивної дошки  ми робим на спеціальному обладненні

ціна брашированной доски – прайс

Браширована дошка  дуже популярний серед дизайнерів і замовників, тому що ідеально підходить для приміщень в стилях кантрі, скандинавських, ретро. Після брашировка дошки  її можна покрити  маслом. Процедуру  покриття новим шаром масла можна повторювати неодноразово, при цьому підлога не втрачає ефекту штучного старіння