Масивна дошка

Масивна дошка продаж в Україні - виробник ТОВ Древмаркет

Деталі

Вид: масивна дошка
Порода: дуб/ясен
Покриття: лак/масло/масло-віск
Браш: так/ні
Фаска: так/ні
Товщина: 15/20 мм
Ширина: 90 – 200 мм
Довжина: 300 – 2000 мм
Вологість: 6% – 12%
Геометрія: +- 0,1 – +- 0,3 мм
Гарантія: 12 місяців

Наша компанія виготовляє та реалізує масивну дошку з дуба і ясеня або як її ще називають: дошка із масиву дерева, масивна паркетна дошка, масив.

Працюємо з усіма: хочете купити масивну дошку для себе – телефонуйте, магазини, майстри, підрядники, експортери, оптові замовники.

Масивна дошка  від ТОВ «Древмаркет» – це підлогове покриття з цільної деревини із з’єднанням шип-паз по периметру. Розмір масивної дошки складає від 90 до 200 мм з градацією 10мм в ширину і 300 – 2000 мм з градацією 100 мм в довжину, товщина 15 / 20 мм, цим вона відрізняється від штучного паркету. Масивна дошка може поставлятись із заводським фінішним покриттям (лак, масло або масло-віск).

Оскільки сортова деревина великих розмірів має високу собівартість, масивну дошку заведено відносити до преміального підлогового покриття.

Властивості масивної дошки

Натуральність

Масивна дошка виготовляється з натуральної деревини, до того ж з цільного масиву дерева. Тобто, масивна дошка – це кусок дерева, великого розміру, правильно висушений та оброблений.

Натуральність

Масивна дошка виготовляється з натуральної деревини, до того ж з цільного масиву дерева. Тобто, масивна дошка – це кусок дерева, великого розміру, правильно висушений та оброблений.

Екологічність

Масивна дошка – не інженерна конструкція. Для її виготовлення не використовуються фенолформальдегідні та інші небезпечні штучні смоли.

Довговічність

Масивна дошка може прослужити понад 50 років. При цьому, захисне покриття (лак або масло) потребує час від часу оновлення.

Довговічність

Масивна дошка може прослужити понад 50 років. При цьому, захисне покриття (лак або масло) потребує час від часу оновлення.

Чим відрізняється масивна дошка від іншого підлогового покриття

Масивна дошка і паркетна дошка. Паркетна дошка – це інженерна конструкція, в якій тільки верхній шар складається з цільної породи деревини (дуб, ясен і т.д.). Решта частин конструкції виготовляється з менш цінних, але більш стабільних хвойних порід деревини, фанери або HDF (дерево-волокнистої плити високої щільності).

Масивна дошка і штучний паркет. Масивна дошка відрізняється від штучного паркету розмірами. Штучний паркет не перевищує 70 мм в ширину і 500 мм в довжину. На відміну від масивної дошки, паркет зазвичай поставляється без заводського покриття і покривається лаком або маслом вже після викладання і обов’язкового шліфування.

Масивна дошка та інженерна дошка. Інженерна дошка (супермасивна дошка, антидеформаційна дошка) хоч і виготовляється із одної породи деревини, представляє собою інженерну конструкцію.

Масивна дошка і дошка підлоги. Традиційна дошка підлоги (підлогова дошка) відрізняється від масивної дошки призначенням та розмірами. Традиційна дошка підлоги поєднує функції опорної конструкції та чистової підлоги. Дошка підлоги вкладається на лаги (поперечні бруски, розташовані на відстані один від одного). В довжину підлогова дошка може досягати кількох метрів. Поставляється без заводського покриття і покривається лаком або маслом вже після вкладання.

Дошка підлоги має великі допуски відхилення по вологості, ніж 8-12% для масивної дошки. На відміну від дошки підлоги, масивна дошка є оздоблювальним матеріалом і вкладається на спеціально підготовлену чорнову підлогу – фанеру або безпосередньо на бетонну основу (не рекомендуємо). Масивна дошка зазвичай ширша, але коротша від традиційної підлогової дошки.

Масивна дошка з дуба

За рахунок високого вмісту в деревині дубильних речовин, дуб вважають більш стійкішим до гниття з усіх листяних дерев. Це чудовий матеріал для підлоги, меблів, бочок і дуже міцний, настільки міцний, що від бортів американського корабля USS Constitution, зроблених з дуба, могли відскакувати навіть випущені з гармат ядра.

Ми виготовляємо масивну дошку зі звичайного (черешчатого) зимового дуба (Quercus robur L.), який росте в Західних областях України. Відмінність в тому, що літній дуб цвіте в середині або кінці весни, зимовий – на 2 або 3 тижні пізніше.

Масивна дошка з ясеня

Деревину ясеня відносять до твердих та міцних сортів дерев.  Особливо популярна ця деревина там, де пред’являються високі вимоги до міцності, в’язкості та еластичності.

ТОВ «Древмаркет» виготовляє масивну дошку зі звичайного ясеня з бурим ядром і широкою білою, злегка жовтуватою заболонню. Перехід ядра в заболонь поступовий, нерівномірно хвилястий. Кордон річних шарів добре видно. Серцевинні промені вузькі та численні. Ядро деревини буре, заболонь широка, з красивим малюнком.

Масивна дошка з покриттям

Масивна дошка із дубу чи ясеня покривається захисним шаром масла, лаку або масло-віску на заводі.

Лакове покриття. Традиційно паркет покривали лаком вже після вкладання. Сьогодні більшість масивної дошки поставляється вже з нанесеним захисним шаром. Для прискорення сушки і створення тонкого і прозорого шару ми використовуємо спеціальні лаки з ультрафіолетовим затвердінням (UV-лак). Лакове покриття міцне і довговічне, але не передбачає локального ремонту. У випадку часткового зносу, потрібно шліфувати і заново покривати всю підлогу.

Масло. Натуральне мало просочує верхній шар деревини, але не створює окремої захисної плівки. На дотик дошка, просочена маслом, не відрізняється від масивної дошки без покриття. Важливою перевагою масивної дошки з покриттям натуральним маслом – можливість локального ремонту. Достатньо очистити пошкоджену ділянку і заново покрити маслом, і підлога готова.

Масло-віск. Суміш натурального масла з парафінами. Являє собою фактично компроміс між лаковим та масляним покриттям, створює захисну плівку.

Додаткова обробка

Асортимент продукції ТОВ «Древмаркет» розширюється масивною дошкою з тою чи іншою обробкою чи поєднанням обробок. Більшість з них направленні на створення ефекту зносу, підлоги з історією.

Тонування. Покриття масивної дошки одним чи кількома шарами краски. Шари достатньо тонкі та зберігають природний малюнок деревини, або наносяться в поєднанні з брашуванням: заглибини дошки тонуються одним кольором, вивищення – іншим кольором, тим же кольором меншою насиченістю або не тонуються взагалі. Головна функція тонування – надати дошці нового кольору, в поєднанні з іншою обробкою – підкреслення природного малюнку деревини.

Брашування. Найбільш поширений спосіб створення рельєфної поверхні підлогового покриття. Деревина дуба чи ясеня мають річні кільця, при цьому темна частина кільця м’якша, а світла – більш тверда. На станку зі спеціальними металевими щітками з поверхні дошки вибираються м’які волокна, створюючи рельєф, який повторяє малюнок річних кілець. Брашування популярне відразу з кількох причин:

  • дошці надається зістарений, історичний вигляд
  • підкреслюється її натуральність, природність
  • можливість створення цікавих контрастних декорів

Якість продукції

Граничне відхилення (геометрія): по товщині шару зносу – +-0,2 мм; по товщині, ширині – +-0,2 мм, висоті пазу – +0,2 мм, товщині гребню – -0,2 мм; по довжині – +-0,3 мм, по глибині пазу – +0,3 мм; по ширині гребеня – +-0,3 мм; ширині фаски – +-0,2 мм; по куті фаски – +-10 градусів, по радіусу закруглення – +=0,2 мм; по скосу грані по товщині шару зносу – +-10 градусів. Вологість планок масивної дошки при відвантажені споживачу 9 +-3%.

Пакування. Планки масивної дошки щільно вкладені та запаковані в пачки. Число планок в пачці 10 планок. Масивна дошка складається гребнем назовні і лицьовою стороною вверх, крім верхнього ряду, який вкладений лицьовою стороною вниз. Кожна пачка має планки одного типу, сорту, розміру та породи. Якщо масивна дошка йде ліва-права в пачці рівна кількість правих та лівих планок. Кожна пачка підписана.

Зберігання. Пачки масивної дошки потрібно зберігати в правильних рядах та посортованих по маркам, сортам, розмірам і породі деревини в опалювальних приміщеннях при відносній вологості повітря (55 +-25)%, в умовах, що не допускають їх зволоження.

Транспортування. Масивну дошку можна перевозити всіма видами критого транспорту, які відповідають правилам перевезення вантажів, діючих на конкретний вид транспорту. При транспортуванні важливо зберегти цілісність пачок та пакування, виключається можливість механічного пошкодження, вологості, дію сонячних променів та забруднення.

Гарантія

ТОВ «Древмаркет» гарантує відповідність планок масивної дошки вимогам стандарту ГОСТ 862.1-85 при дотриманні споживачем умов транспортування і зберігання.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дня виготовлення партії масивної дошки.

Сорти масивної дошки

Сорт Селект (Select)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, без заболоні, пороків деревини зі змінами тону кольору.

Сорт Селект (Select)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, без заболоні, пороків деревини зі змінами тону кольору.

Сорт Стандарт (Standart)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, без заболоні, пороків деревини зі змінами тону кольору. Допускаються сучки діаметром до 5 мм в колір дошки та темні точки до 3 мм.

Сорт Стандарт (Standart)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, без заболоні, пороків деревини зі змінами тону кольору. Допускаються сучки діаметром до 5 мм в колір дошки та темні точки до 3 мм.

Сорт Натур (Natur)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, на лицьовій стороні допускаються здорові світлі сучки до 15 мм, темні сучки («точки») до 5 мм, перепади по тону та кольору.

Сорт Натур (Natur)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, на лицьовій стороні допускаються здорові світлі сучки до 15 мм, темні сучки («точки») до 5 мм, перепади по тону та кольору.

Сорт Рустік (Rustic)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, на лицьовій стороні допускаються здорові світлі сучки до 50 мм, темні сучки до 20 мм, різкі зміни кольору деревини, заболонь (не більше 20% площі лицьової сторони).

Сорт Рустік (Rustic)

Радіальний, тангенціальний та змішаний розпил, на лицьовій стороні допускаються здорові світлі сучки до 50 мм, темні сучки до 20 мм, різкі зміни кольору деревини, заболонь (не більше 20% площі лицьової сторони).

Назва вад деревини Селект Стандарт Натур Рустік
Здорові світлі і темні сучки, зрощені Не допускаються (на зворотній стороні не обмежуються) Не допускаються більше 5 мм (на зворотній стороні не обмежуються) Не допускаються більше 15 мм (на зворотній стороні не обмежуються) Не допускаються більше 50 мм (на зворотній стороні не обмежуються)
Тріщини Не допускаються (на зворотній стороні не обмежуються) Допускаються глибиною не більше 3 мм (на зворотній стороні не обмежуються)
Серцевина і подвійна серцевина Не допускаються на лицевій стороні. На зворотній стороні не допускається глибиною 1/3 товщина планки
Плямистість, водошар, хімічне забарвлення Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується
Заболонь Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується. Допускається не більше 30% на лицьовій стороні
На зворотій стороні не обмежується
Червоточина Не допускається
Зміна кольору (природна) Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується. Допускається незначна на лицевій стороні Допускається Допускається
На зворотій стороні не обмежується
Відщеп, вирив, задир, вищербина Не допускається на лицевій стороні
На зворотій стороні і гребені глибиною не більше (мм):
2 3 4 5
Опік Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується
Непрофрезовані ділянки Не допускаються на лицевій стороні
На зворотній стороні:
Не допускається Не допускається розміром більше 20% площі планки і глибиною 0,5 мм Не допускається розміром більше 20% площи планки і глибиною 0,7 мм Не допускається розміром більше 20% плоші планки і глибиною 1,0 мм
Назва вад дере- вини Селект Стан- дарт Натур Рустік
Здорові світлі і темні сучки, зрощені Не допус- каються (на зворот- ній стороні не обмежу- ються) Не допус- каються більше 5 мм (на зворот- ній стороні не обмежу- ються) Не допус- каються більше 15 мм (на зворот- ній стороні не обмежу- ються) Не допус- каються більше 50 мм (на зворот- ній стороні не обмежу- ються)
Тріщини Не допускаються (на зворотній стороні не обмежуються) Допус- каються глиби- ною не більше 3 мм (на зворот- ній стороні не обмежу- ються)
Серце- вина і подвійна серце- вина Не допускаються на лицевій стороні. На зворотній стороні не допускається глибиною 1/3 товщина планки
Плямис- тість, водошар, хімічне забарвле- ння Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується
Заболонь Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується. Допус- кається не більше 30% на лицьовій стороні
На зворотій стороні не обмежується
Червото- чина Не допускається
Зміна кольору (природна) Не допус- кається на лицевій стороні. На зворот- ній стороні не обмежу- ються. Допус- кається незначна на лицевій стороні Допус- кається Допус- кається
На зворотій стороні не обмежується
Відщеп, вирив, задир, вищерби- на Не допускається на лицевій стороні
На зворотій стороні і гребені глибиною не більше (мм):
2 3 4 5
Опік Не допускається на лицевій стороні. На зворотній стороні не обмежується
Непро- фрезовані ділянки Не допускаються на лицевій стороні
На зворотній стороні:
Не допус- кається Не допус- кається розмі- ром більше 20% площі планки і глиби- ною 0,5 мм Не допус- кається розмі- ром більше 20% площи планки і глиби- ною 0,7 мм Не допус- кається розмі- ром більше 20% плоші планки і глиби- ною 1,0 мм

Ціна масивної дошки

Дізнатись по телефону

вкажіть свій номер і ми зателефонуємо

або телефонуйте +380 (67) 396-91-20

Скачати прайс

Травень 2020 р.

Скачати / роздрукувати

Оплата

По передоплаті. Приймаємо оплату на банківську картку або розрахунковий рахунок компанії. Комісію оплачує платник. Розмір комісії 0,5%-1,5%.

Оплата при отриманні. Оплачуєте за паркет у відділенні Нової Пошти при отриманні продукції. Попередньо оплативши вартість доставки в обидві сторони.

Доставка по Україні

Доставкою масивної дошки по территорії України займається компанія Нова Пошта. В м. Київ можлива відправка попутним транспортом при великих замовленнях.

Вартість доставки масивної дошки

10-29 м2 30-47 м2 48-70 м2 70-95 м2
м. Київ 800 грн.* 1050 грн.* 1575 грн.* 2100 грн.*
Рівенська обл., Волинська обл., Тернопільська обл., Житомирська обл., Київська обл., Львівська обл., Івано-Франківська обл., Вінницька обл., Хмельницька обл., Дніпропетровська обл. 560 грн.* 1050 грн.* 1200 грн.* 2100 грн.*
Чернівецька обл., Закарпатська обл., Одеська обл., Миколаївська обл., Херсонська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Сумська обл., Чернігівська обл., Запорізька обл. 980 грн.* 1400 грн.* 1575 грн.* 2100 грн.*
м. Тернопіль, м.  Кременець, м. Вишнівець, м. Збараж 560 грн.* безкоштовно безкоштовно безклштовно

* Остаточна вартість перевезення може відрізнятися від розрахованої.

10 – 29 м2 30 – 47 м2 48 – 70 м2 70 – 95 м2
м. Київ 800 грн.* 1050 грн.* 1575 грн.* 2100 грн.*
Рівенська обл., Волинська обл., Тернопільська обл., Житомирська обл., Київська обл., Львівська обл., Івано-Франківська обл., Вінницька обл., Хмельницька обл., Дніпро- петровська обл. 560 грн.* 1050 грн.* 1200 грн.* 2100 грн.*
Чернівецька обл., Закарпатська обл., Одеська обл., Миколаївська обл., Херсонська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Сумська обл., Чернігівська обл., Запорізька обл. 980 грн.* 1400 грн.* 1575 грн.* 2100 грн.*
м. Тернопіль, м.  Кременець, м. Вишнівець, м. Збараж 560 грн.* 0 грн. 0 грн. 0 грн.

* Остаточна вартість перевезення може відрізнятися від розрахованої.

Як замовити

Робочі дні: пн. – пт. з 8:00 до 18:00. Сб. – нд. – вихідні.

Телефонуйте до нас по номеру  +380 (67) 396-91-20 або пишіть на електронну пошту drevmarket.ukrainian@gmail.com.

Якщо ви на сайті знаходитесь в нічний час чи вихідний день – залиште заявку в формі нижче.

Введіть номер телефону:

Робочі дні: пн. – пт. з 8:00 до 18:00. Сб. – нд. – вихідні.

Телефонуйте до нас по номеру  +380 (67) 396-91-20 або пишіть на електронну пошту drevmarket.ukrainian@gmail.com.

Якщо ви на сайті знаходитесь в нічний час чи вихідний день – залиште заявку в формі нижче.

Введіть номер телефону:

Оптовим замовникам

Запрошуємо відвідати сторінку «Експорт».